#ЧЕМПІОНАТ_УКРАЇНИ з #ФЛОРБОЛ'у сезон 2016/17 #Вища_Ліга #Чоловіки #PLAYOFF м.#Львів, ПС "#Галичина" 🏆Ось і закінчився флорбольний сезон - Чемпіонат України 2016/17 з флорболу, вищої ліги. 🏁Команда ШТОРМ дуже впевнено показувала себе , весь сезон, після виходу в стадію плей-офф, Шторм грав в 1/2 фінал з командою Лемберг м.Львів, яку Шторм не разу не виграла в чемпіонаті, але максимальна концентрація і командна робота, ось що потрібно було, що б здобути перемогу над Лембергом з рахунком 8:7 ⚠У фіналі, ми зустрілися з Чемпіонами України, командою СКАЛА з м.Мелітополь. Наша гра перші 2 періоди, була неймовірно напруженою, в першому періоді рахунок був 3: 3, після другого рахунок став 7: 7 і на третій період, нам не вистачило сил і ми пропустили 7 м'ячів і загальний рахунок матчу став 7:14 на користь Скали. 🌟Команда Шторм, впевнено займає 2 місце на Чемпіонаті України з флорболу 2016/17👍 ⚠Клуб ФЛК "ШТОРМ" дякує, всім командам, які боролися за цей трофей, так само всім організаторам, які брали участь. І нашого головного партнера, компанію #DemboHouse , за великий внесок у розвиток Української флорболу👏👏👏 #ukrainefloorballplayoffs #floorball #championship #PLAYOFF #storm #skala #ukrainefloorball #floorballukraine #lviv #galichina #official #followus #finals